Lista uczestników "200 pieczątek w 24 godziny" Chwaliszów.


Turystyk Wyczyn


1.

Paweł Kośmiński

Radosław Maciejak  

Mercedes G

2.
Wojciech Wesołowski

Łukasz Kupczyk
Opel Frontera

3.

Monika Andrzejewska

Daniel Olszański

Suzuki

 

4.
Patryk Chwałko

Polit.......
Pajero

 
 

6.

 
 

8.

Marek Teowicki

Robert Flak

Nissan Terrano 

9.

Paweł Bączyk

Wojciech Piotrowski

Suzuki Vitara 

10.

Adam Jermolonek

Tomasz Lesniak

Nissan Patrol

 
 

11.

Wojciech Piotrowski

Krzysztof Demeszuk

Toyota 

64.

Jakub Malczak

Ireneusz Malczak

Nissan Patrol 

68.

Marcin Zając

Pilot.......
Nissan Patrol

 
 

73.

Marcin Piszczek

Damian Walkowski
Ssangyong musso

 

77.

Paweł Brudz

Magdalena Brudz

Jeep Grand Cherokee

 
LISTA W KLASIE TURYSTYK WYCZYN ZAMKNIĘTA

Turystyk z Wyciągarką ( Wyczyn elektryk )


12.
Jerzy Stosiek

Kuba/Franiu

Suzuki

 

13.

Mateusz Bielski

Tomasz Fojudzki 
Jeep
 

14.

Piotr Korfel

Jacek Kulesza

Jeep Grand Cherokee

 
 
 
 

17.

Wojciech Polak
Pilot .....

Pajero

18.

Bartnicki Damian

Ewelina Bartnicka

Suzuki samurai

19.

Marian Brzozowski

Radek Chutkiewicz

Jeep XJ

21.

Marek Zapała

Szymon Woroniecki

Opel Frontera

22.

Łukasz Walczak

Daria Batko

Suzuki vitara

23.

Dominika Stanowska

Mariusz Stanowski

Samuraj

24.

Łukasz Siporzyński

Stanisław Jakubowicz

Nissan Patrol

25.

Kamil Paszkiewicz

Monika Cieślak

Suzuki Vitara

 

26.

Adam Zajączkowski

Kamil Konarski

Suzuki Vitara

 
 

63.

Kamil Kuciński

Marcin Zaborowski

Nissan Patrol
66.
Lukasz Bonikowski
Pilot.....
Nissan Patrol

69.

Grzegorz Paliwoda

Wojciech Rełko

Nissan Patrol

7.

Jarosław Dopart

Marcel Jakubczyk

Nissan Patrol

83.

Kornelia Drzewiecka-Wilusz 

Sławomir Wilusz

Mitsubishi Pajero

LISTA W KLASIE TURYSTYK Z WYCIĄGARKĄ ZAMKNIĘTA

Wyczyn Elektryk


16.
Przygoński Dariusz  

Iłowiecki Grzegorz

Suzuki
Tur 4x4

 

78.

Bartosz Cielica

Paweł Turaj

Suzuki GV I 

15.

Sylwek Matuszewski

Danka Błażejewska Matuszewska 

Nissan Patrol

 

20.

Eugeniusz Gromnicki

Tomasz Skałecki

Suzuki Samurai



Wyczyn


27.

Bożena Brodzńska

Józef Zapora 
Mercedes G ( Pszczółka )

28.

Mariusz krakowiak
Pilot .......

Pajero 

29.

Tomek Gródzinski

Pilot .....

Jeep 

30.

Paweł Piątczak

Marcin Pytlewski

Padlina Evo

 

31.

Robert Urban

Dariusz Długaszek

Avatar

 
 

32.

Grzegorz Szmidla

Pilot ......

Suzuki Samurai

33.


 

34.

Bartosz Sznacki

Andrzej Olszański

Suzuki Samuraj

5.

Dariusz Mielecki

Eryk Chełminiak
Suzuki

 
 

62.

Adrian Pawłowski

Pawłowski

Mitsubishi
 
 

74.

Zbigniew Klinger

Jan Klinger
Suzuki Samurai

75.

Andrzej Porzuczek

Tomasz Gacki

Suzuki Jimny

 

Adventure


36.

Marek Hałoń

Robert Awdziejczyk 

Nissan Patrol

37.

Adam Bielski

Mariusz Laskowicz

Land Rover
 
 

38.

Jacek Chomiak

Tomasz Grabowski

Żółtas

 
39.
Przemysław Ożga
Michał Bronowicki
Suzuki

 
 

40.

Bartosz Czarnecki

Tomasz Kaczmarek

Złomek

41.

Krystian Jabłoński

Radosław Jabłoński

Czupi

42.

Robert Bednarz

Sławomir Bednarz

Limonka

 
 

43.

Damian Grzesinski

Marcin Serafi

Musztarda

 
 

44.

Piotr Sak

Kamil Delczyk

Saku team


 

61.

Ryszard Olejnik

Paweł Cymbała

Suzuki samurai

 

Extreme/UTV


46.

Marek Wawrzyniak

Janusz Nowecki

Toyota

47.

Jerzy Grószeczka

Pilot .....

Zmota

50.

Krystian Bloch   

Seweryn Bloch   

Suzuki Samurai

 
 

35.

Robert Szumert

Pilot: Adam Skoczeń  

Mercedes G

 
 

60.

Damian Wasiak

Dawid Ciuchta

suzuki samurai

 
 

83.
Tomasz Koryciarz

Dominik Koryciarz

Suzuki Zmota

 
 

UTV


45.

Rafał Nycek
Izabela Nycek
Polaris

 
 

48.

Sylwester Wojtasik

Pilot......

Polaris


49.

Artur Zdrojek

Pilot.....

Polaris

 
70.
Tomasz Jarczyk
pilot ......
Maverick
71.
Michał
Michał
Can Am
76.
Dominik
Pilot .....
Polaris

Quad


51.

Tomasz Tuszyński

CF Moto 500

 

52.
Julian Łygan
Kawasaki 750

 
 

53.

Norbert Wiśniewski

Yamaha Grizzly

54.

Patryk Jesień
XMR 1000

55.
Anna Wiśniewska
Yamaha Gryzzly 

56.
Kajetan Mazgaj
Yamaha Gryzzly

57.

Paweł Duda

Suzuki Kingquad

58.
Jakub Maniecki

Yamaha Gryzzly

59.

Robert Wąsik

cf moto 520 

67.

Piotr Komisarczuk

Polaris 

Quad

 

79.

Marcin Staniecki

Chiński Quad


 

80.

Michał Chomiak

Outlander 1000

 
 

81.

Mariusz Gałwiaczek

Renegade 800 xxc


 
 

82.
Rafał Kusaj

Polaris 1000

 
 
LISTA W KLASIE QUAD ZAMKNIĘTA