„200 pieczątek w 24 godziny Nałęczów”  VI edycja 2018

Podsumowanie i wyniki.

W VI już edycji 200 pieczątek, która odbyła się 25-26 maja w Nałęczowie wzięło udział  80 ekip z całej Polski.

W jednym miejscu zgromadzili się fani offroadu, dla których przede wszystkim liczyła się tylko wspólna zabawa w błocie, wodzie i górkach.

Jako organizatorzy jesteśmy dumni z tego, iż to co dla Was przygotowaliśmy sprawiło Wam aż tyle frajdy.  Ze względów bezpieczeństwa musieliśmy zlikwidować jedną pieczątkę nr . 114 która została dopisana wszystkim uczestnikom.

Jeżeli chodzi o pieczątki, które zginęły, to można powiedzieć, że nie zginęła żadna a te dwie, których brak stwierdziliście podczas ich poszukiwań straciły życie przypadkiem, zaczepione przez czyjś pojazd.

Nieklasyfikowane zostało  8 ekip ale żadna z powodu alkoholu. 2 ekipy za pomoc osób trzecich, 5 za nie zdanie karty startowej i jeden quad za zrobienie pieczątek z sektora „E” nie pokonując stawu.  

Audi zdołało zdobyć aż 3 pieczątki. No cóż może następnym razem bardziej się postara J

 Wszyscy, ale to dosłownie wszyscy zasłużyliście na to, aby być na pierwszym miejscu i jesteście dla nas zwycięzcami.

Chcieliśmy bardzo podziękować osobom ,bez których nie udało by nam się tego wszystkiego zorganizować.

Jagoda, Agnieszka, Heniek, Marcin, Paweł. Bez Was to wszystko by się nie udało.

Dziękujemy również wszystkim naszym partnerom: Akpol, Drukarnia Akapit, Perła, InterCars4x4, Zakochaj się w Warszawie Sportowej, Look Food, Polmak, Wędlina z Lublina, Piekarnia Zubrzycki, Szekla4x4.

Największe podziękowania kierujemy w stronę Adama Sułka, który jest właścicielem terenu z którego mogliśmy wszyscy przez tyle lat korzystać. Ten teren to taka perełka J Wierzymy, że przy dobrych wiatrach może coś kiedyś uda nam się jeszcze tam zorganizować.

Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się w takim gronie, a może powiększy się ono o nowych zapaleńców ,którzy będą chcieli zdobyć jak największą ilość pieczątek w ciągu 24 godzin.

Dziękujemy, że byliście razem z nami J

Pozdrawiamy Was Wszystkich serdecznie.

Sylwia i Andrzej

 

WYNIKI

200 Pieczątek w 24 godziny Nałęczów 2018

Turystyk Wyczyn

1.       Ekipa nr. 12, punkty 128 - Łukasz Staniszewski, Michał Stodulski

2.       Ekipa nr. 2, punkty 124 - Paweł Mrówczyński, Kamil Sotel

3.       Ekipa nr. 4, punkty 120 - Wiktor Mistak, Marcin Szczauba

4.        Ekipa nr. 5 i 84, punkty 107 – Marcin Szczęch, Piotr Szczęch / Katarzyna Białowąs Woś, Michał Woś

5.       Ekipa nr. 18, punkty 106 – Dariusz Wieczorek, Mateusz Bednarski

6.       Ekipa nr. 6, punkty 104 – Dariusz Kosik, Beata Kosik

7.       Ekipa nr. 15, punkty 99 – Łukasz Traczyński, Dariusz Pastuszak

8.       Ekipa nr. 7, punkty 89 – Andrzej Król, Bogdan Tarka

9.       Ekipa nr. 16, punkty 88 – Paweł Krzyżanowski, Bartłomiej Woszczak

10.   Ekipa nr. 10, punkty 86 – Ernest Rybaczek, Szymon Mroczek

11.   Ekipa nr. 3, punkty 83 – Piotr Kwiecień, Paulina mazur

12.   Ekipa nr. 9, punkty 81 – Radosław Ołowiak, Piotr Krzewiński

13.   Ekipa nr. 11,23 punkty 73 – Tomasz Szaniawski, Kamil Struk – Marcin Piszczek, Damian Walkowiak

14.   Ekipa nr. 86, punkty 65 – Marcin Dyrkacz, Tomasz Skowronek

15.   Ekipa nr. 21, punkty 54 – Paweł Stanisławek, Włodek Stanisławek

16.   Ekipa nr. 8, punkty 52 – Sebastian Łącki, Andrzej Wróbel

17.   Ekipa nr. 17, punkty 40 – Marcin Maśloch, Patryk Larwa

18.   Ekipa nr. 24, punkty 10 – Michał Nowak, Mariusz Strójwąs

Turystyk z Wyciągarką

1.       Ekipa nr. 14, punkty 131 – Jacek Płusa, Kacper Płusa

2.       Ekipa nr. 40, punkty 127 – Kamil Golec, Karol Golec

3.       Ekipa nr. 39, punkty 104 – Adam Morawski, Grzegorz Stasiuk

4.       Ekipa nr. 30, punkty 101 – Marcin Wawer, Bartek Borkowski

5.       Ekipa nr. 83, punkty 100 – Chęć Łukasz, Karol Bajan

6.       Ekipa nr. 38,29 punkty 99 – Tomasz Gazda, Krzysztof Siudak / Grzegorz Makosz, Grzegorz Okoński

7.        Ekipa nr. 26, punkty 93 – Grzegorz Abram, Daniel Bielecki

8.       Ekipa nr. 25, punkty 75 – Paweł Krawicz, Bartłomiej Krawicz

9.       Ekipa nr. 32, punkty 50 – Radosław Jańczak, Daniel Łabiga

Nieklasyfikowani

Ekipa nr. 37,

Ekipa nr. 41,

Ekipa nr. 31,

Ekipa nr. 22,

Wyczyn Elektryk

1. Ekipa nr.45, punkty 175 – Adam Ciota, Szymon Czerski

2. Ekipa nr 65, punkty 149 – Mateusz Zych, Dominik Bućko

3. Ekipa nr. 56, punkty  131 – Zbigniew Kuśmierz, Daniek Kuśmierz

4. Ekipa nr. 33, punkty 123 - Jakub Syta, Emil Wawer

5. Ekipa nr. 46, punkty116 – Jan Pietraszek, Maciej Maksiński

6. Ekipa nr. 43,47 punkty 100 – Sebastian Czaja, Dariusz Czaja/Sebastian Klaczyński, Zbigniew Klaczyński

7. Ekipa nr. 19, punkty 98 – Krzysztof Jasiński, Patrycja Jasińska

8. Ekipa nr. 48, punkty 97 – Maksymilian Bartuzi, Paweł Palusiński

9. Ekipa nr. 44, punkty 84 – Amadeusz Rajkowski, Artur Rajkowski

10. Ekipa nr. 42, punkty 70 – Marcin Krzywiec, Konrad Szymański

11. Ekipa nr. 35, punkty 47 – Grzegorz Chrzanowski, Leszek Stępień

Nieklasyfikowani

Ekipa nr. 1

Adventure

1. Ekipa nr. 60, punkty 187 – Marcin Włodarczyk, Szymon Zając

2. Ekipa nr. 59, punkty 178 – Grzegorz Pawka, Karol Grzegorski

3. Ekipa nr. 87, punkty 168 – Rafał Nycek, Izabela Nycek

4. Ekipa nr. 54, punkty 154 – Krzysztof Chrzanowski, Daniel Choda

5. Ekipa nr. 49, punkty 128 – Piotr Sak, Barbara Sak

6. Ekipa nr. 58, punkty 127 – Marcin Sawa, Wojciech Jarmek

7. Ekipa nr. 61, punkty 126 – Marcin Zwoliński, AdamKaczmarek

8. Ekipa nr. 57, punkty 113 – Mirosław Dyrkacz, Damian Dyrkacz

9. Ekipa nr. 55, punkty 92 – Adam Łoński, Andrzej Łoński

10. Ekipa nr. 50, punkty 65 – Rafał Zaleszczyk, Karol jakubik

11. Ekipa nr. 62, punkty 34, Piotr Lachta, Robert Kluziński

Nieklasyfikowani

Ekipa nr. 64

Ekipa nr. 53

Extrem

1.       Ekipa nr. 68, punkty 154 – Przemek Błaszczak, Piotr Kiersztyn

2.       Ekipa nr. 79, punkty 150 – Sławomir Kiersztyn, Kajetan Markiewicz

3.       Ekipa nr. 67, punkty 144 – Marcin Wronka, Adam Chełmiński

4.       Ekipa nr. 82, punkty 143 – Jacek Syta, Grzegorz Stępnicki

5.       Ekipa nr. 81, punkty 134 – Hubert Koziński, Tomasz Szafrański

6.       Ekipa nr. 70, punkty 124 – Dariusz Jaskuła, Tomasz Basaj

7.       Ekipa nr. 66, punkty 122 – Zbigniew Lipa, Artur Sitek

8.       Ekipa nr. 71, punkty 97 – Maciej Mroczek, Ignacy Mroczek

9.       Ekipa nr.80, punkty 89 – Marek Adamiec, Piotr Marchewa

10.    Ekipa nr. 72, punkty 59 – Michał Skmerski, Krzysztof Kaliniewicz

11.   Ekipa nr. 78,76 punkty 58 – Oberda Piotr, Szponar Andrzej / Kostyła Piotr, Dawid Dorosz

12.   Ekipa nr. 75, punkty 53 – Ciołek Sławomir, Marcin Wierzchoń

Nieklasyfikowani

Ekipa nr. 73

Quad

1.       Quad nr. 90, punkty 175 – Arkadiusz Golański

2.       Quad nr. 94, punkty 174 – Patryk Jesień

3.       Quad nr. 91, punkty 171 – Dawid Koza

4.       Quad nr. 96, punkty 99 – Robert Wąsik

5.       Quad nr. 92, punkty 73 – Piotr Bednarczyk

Nieklasyfikowany

Quad nr. 97

W razie jakiegokolwiek błędnie napisanego imienia lub nazwiska prosimy o kontakt i poprawimy