Wyniki 200 pieczątek w 24 godziny Jelenia Góra

TURYSTYK WYCZYN
1. Ekipa nr 30 129 pieczątek - Monika Andrzejewska i Daniel Olszański
2. Ekipa nr 35 121 pieczątek - Katarzyna Białowąs Woś i Michał Woś
3. Ekipa nr 15 115 pieczątek- Daniel Workun i Robert Flak
4. Ekipa nr 23 109 pieczatek- Paweł Slazyk i Arek Ślazyk
5. Ekipa nr 38 94 pieczatki- Paweł Bączyk i Grzegorz Szmidla
6. Ekipa nr 42 88 pieczatek- Kamil Gwizd i Patryk Jabłoński
7. Ekipa nr 7 87 pieczatek- Ireneusz Łącz i Wioletta Łącz
8. Ekipa nr 40 80 pieczatek- Marek Teowicki i kamil Rożek
9. Ekipa nr 28 62 pieczatki- Daniel Szymański i Arkadiusz Górecki
10. Ekipa nr 39 30 pieczatek- Jarosław Kisielewski i Małgorzata Kisielewska
11. Ekipa nr 41 10 pieczatek- Dawid Mikulski i Weronika Szmytka
TURYSTYK Z WYCIAGARKA
1. Ekipa nr 31 143 pieczatki- Piotr Wodziński i Wojtek Genera
2. Ekipa nr 27 141 pieczatek- Damian Bartnicki i Ewelina Bartnicka
3. Ekipa nr 12 107 pieczatek- Łukasz Siporzyński i Stanisław Jakubowicz
4. Ekipa nr 8 105 pieczatek- Jacek Kulesza i Jarosław Kopystański
5. Ekipa nr 14 104 pieczatki- Dawid Uber i Daniel Głęgała
6. Ekipa nr 9 99 pieczatek – Adam Wasylkow i Michał Olejniczak
WYCZYN ELEKTRYK
1. Ekipa nr 21 144 pieczatki- Mateusz Bielski i Tomasz Fojudzki
2. Ekipa nr 18 117 pieczątek- Mariusz Zetka i Damian Borecki
3. Ekipa nr 02 105 pieczątek- marek Hałoń i Robert Awdziejczyk
4. Ekipa nr 5 103 pieczatki- Ernest Kobiałkowski i Kamil Kobiałkowski
5. Ekipa nr 17 102 pieczatki- Szymon Woroniecki i Jarosław Gwozdowicz
6. Ekipa nr 29 92 pieczatki- Eugeniusz Gromadzki i Jerzy Stankowiak
7. Ekipa nr 06 83 pieczatki- Daniel Gnaś i Adam Krynicki
8. Ekipa nr 16 78 pieczatek- Piotr Gwozdowicz i Julia Brzuchalska
9. Ekipa nr 10 77 pieczątek- Marek Zapała i Piotr Matras
10. Ekipa nr 25 76 pieczatek- Grzegorz Gronostajski i Dawid Weiss
11. Ekipa nr 3 61 pieczatek- Marcin Augustyniak i Robert Krajewski

ADVENTURE
1. Ekipa nr 22 147 pieczatek- Adam Bielski i Andrzej Kierdejko
2. Ekipa nr 34 143 pieczatki- Krzysztof Ziułkowski i Paweł Mroczek ( wygrał czas prologu )
3. Ekipa nr 33 143 pieczatki- Brtosz Czarnecki i Tomasz Skałecki
4. Ekipa nr 4 137 pieczatek- Ryszard Olejnik i Paweł Cymbała
5. Ekipa nr 24 132 pieczatki- Rafał Panek i Patryk Guzewicz
6. Ekipa ne 20-105 pieczatek- Damian Grycaj i Łukasz Bojarski

EXTREM
1. Ekipa nr 19 145 pieczatek- Artut Florczak i Grzegorz Szpilka
2. Ekipa nr 45 133 pieczatki- Jerzy Stosiek i Jarosław Zjednoczony Niania
3. Ekipa nr 1 127 pieczatek- Jerzy Gruszeczka i Bartłomiej Wolski
4. Ekipa nr 11 124 pieczatki Piotr Sak i Barbara Sak

UTV
1. Ekipa nr 37 165 pieczatek- Rafał Nycek i Izabela Nycek
2. Ekipa nr 44 151 pieczatek- Paweł Mach i Piotr Komisarczuk
3. Ekipa nr 36 101 pieczatek- Michał Lewandowski i Michał Kostyk
QUAD
1. Nr 70 184 pieczatki- Tomasz Jarczyk
2. Nr 80 176 pieczatek- Jakub Manicki
3. Nr 62 174 pieczatki - Patryk Jesień
4. Nr 63 173 pieczatki- Paweł Duda
5. Nr 65 172 pieczatki-Radosław Małecki
6. Nr 64 171 pieczatek-Mirek Grzegorczyk
7. Nr 61 130 pieczątek- Robert Wąsik
8. Nr 66 108 pieczatek-Tomasz Tuszyński
9. Nr 69 83 pieczatki- Anna Wiśniewska